| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| ชื่อ | Q235 MS แผ่นรีดคาร์บอน |
|---|---|
| ระดับ | Q235 |
| ความกว้าง | 1500มม |
| พื้นผิว | เอ็มเอส คัลเลอร์ |
| ความหนา | 3 มม |
| ชื่อ | ท่อเหล็กอ่อนของจีน SAE1020 |
|---|---|
| ระดับ | SAE1020 |
| ความยาว | ตามคำขอของลูกค้า |
| ประเภท | ท่อเหล็กไร้รอยต่อ |
| ความหนา | SCH10 |
| ชื่อ | S355 ท่อเหล็กไร้รอยต่อ |
|---|---|
| ระดับ | มาตรฐาน ASTM A572 |
| ความยาว | ความยาวที่กำหนดเอง |
| ประเภท | ท่อเอ็มเอส |
| ความหนา | 3 มม |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| ชื่อ | เหล็กม้วนรีดเย็น Q195 |
|---|---|
| ระดับ | Q195 |
| ความกว้าง | 1220มม |
| พิมพ์ | ขดลวด |
| ความหนา | 1 มม |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |