| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| اسم | Q235 MS المدرفلة ورقة الكربون |
|---|---|
| صف دراسي | Q235 |
| عرض | 1500 ملم |
| سطح | لون MS |
| سماكة | 3 مم |
| الاسم | أنابيب الصلب الصينية الطرية SAE1020 |
|---|---|
| الدرجة | SAE1020 |
| الطول | حسب طلب العميل |
| النوع | أنابيب فولاذية غير ملحومة |
| السماكة | sch10 |
| الاسم | أنابيب الصلب غير الملحومة S355 |
|---|---|
| الدرجة | أستم A572 |
| الطول | طول مخصص |
| النوع | أنابيب MS |
| السماكة | 3 ملم |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| اسم | لفائف الصلب المدرفلة على البارد Q195 |
|---|---|
| درجة | س 195 |
| عرض | 1220 ملم |
| يكتب | لفائف |
| سماكة | 1 ملم |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |