| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| نام | کربن ورق نورد Q235 MS |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | Q235 |
| عرض | 1500 میلی متر |
| سطح | رنگ ام اس |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| نام | لوله های فولادی چین SAE1020 |
|---|---|
| درجه | SAE1020 |
| طول | به عنوان درخواست مشتری |
| نوع | لوله های فولادی بدون درز |
| ضخامت | sch10 |
| نام | لوله های فولادی بدون درز S355 |
|---|---|
| درجه | ASTM A572 |
| طول | طول سفارشی |
| نوع | لوله های ام اس |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| نام | کویل فولادی نورد سرد Q195 |
|---|---|
| مقطع تحصیلی | Q195 |
| عرض | 1220 میلی متر |
| تایپ کنید | کویل ها |
| ضخامت | 1 میلی متر |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |