| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| 이름 | Q235 MS 압연 시트 카본 |
|---|---|
| 등급 | Q235 |
| 너비 | 1500mm |
| 표면 | MS 컬러 |
| 두께 | 3mm |
| 이름 | 중국 경미 철강 파이프 SAE1020 |
|---|---|
| 등급 | SAE1020 |
| 길이 | 고객의 요구로서 |
| 종류 | 무계목 강관 |
| 두께 | SCH10 |
| 이름 | S355 원활한 강철 파이프 |
|---|---|
| 등급 | ASTM A572 |
| 길이 | 주문 제작된 길이 |
| 종류 | MS 파이프 |
| 두께 | 3mm |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| 이름 | 추운 압연 강 코일 Q195 |
|---|---|
| 등급 | Q195 |
| 폭 | 1220 밀리미터 |
| 타입 | 코일 |
| 두께 | 1 밀리미터 |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |