| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| İsim | Q235 MS Haddelenmiş Sac Karbon |
|---|---|
| Seviye | Q235 |
| Genişlik | 1500mm |
| Yüzey | MS rengi |
| Kalınlık | 3mm |
| Adı | Çin Hafif Çelik Borular SAE1020 |
|---|---|
| Sınıf | SAE1020 |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| Türü | Dikişsiz Çelik Borular |
| Kalınlığı | sch10 |
| Adı | S355 Dikişsiz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | ASTM A572 |
| Uzunluk | Özel Uzunluk |
| Türü | MS boruları |
| Kalınlığı | 3mm |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| İsim | Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo Q195 |
|---|---|
| Seviye | Q195 |
| Genişlik | 1220mm |
| Tip | bobinler |
| Kalınlık | 1 mm |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |