| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| Ονομα | Q235 MS Rolled Sheet Carbon |
|---|---|
| Βαθμός | Q235 |
| Πλάτος | 1500 mm |
| break | Χρώμα MS |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Ονομασία | Κινέζικοι σωλήνες από ήπιο χάλυβα SAE1020 |
|---|---|
| Αξία | SAE1020 |
| Διάρκεια | Κατ' αίτημα πελάτη. |
| Τύπος | Χωρίς συγκόλληση σωλήνες χάλυβα |
| Δάχος | SCH10 |
| Ονομασία | S355 Αδιάβροχοι σωλήνες από χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | ASTM A572 |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Τύπος | Σωλήνες MS |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| όνομα | Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα Q195 χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q195 |
| Πλάτος | 1220mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Πάχος | 1mm |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |