| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| Naam | Q235 MS gerolde plaat koolstof |
|---|---|
| Cijfer | Q235 |
| Breedte | 1500mm |
| Oppervlak | MS-kleur |
| Dikte | 3mm |
| Naam | Chinese buizen van zacht staal SAE1020 |
|---|---|
| Graad | SAE1020 |
| Lange | Op verzoek van de klant |
| Type | Naadloze Staalpijpen |
| Dikte | SCH10 |
| Naam | S355 Naadloze stalen buizen |
|---|---|
| Graad | ASTM A572 |
| Lange | Aangepaste Lengte |
| Type | MS-buizen |
| Dikte | 3 mm |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| naam | Koudgewalste Staalrol Q195 |
|---|---|
| Rang | Q195 |
| Breedte | 1220mm |
| Type | rollen |
| Dikte | 1mm |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |