| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | A513 |
| Width | 1200mm |
| Surface | No.1 |
| Thickness | 3.5mm |
| Name | Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | S25C |
| Width | 1500mm or Customized size |
| Surface | No1 |
| Thickness | 3mm or Customized size |
| Nazwa | Q235 MS Walcowana blacha węglowa |
|---|---|
| Gatunek | Q235 |
| Szerokość | 1500 mm |
| Powierzchnia | kolor SM |
| Grubość | 3 mm |
| Nazwa | Chińskie rury stalowe SAE1020 |
|---|---|
| Klasa | SAE1020 |
| Długość | jako życzenie klienta |
| Rodzaj | Bezszwowe Rury Stalowe |
| Gęstość | sch10 |
| Nazwa | Rury stalowe bez szwu S355 |
|---|---|
| Klasa | ASTM A572 |
| Długość | Dostosowana długość |
| Rodzaj | Rury MS |
| Gęstość | 3 mm |
| Name | SA516Gr70 High Carbon Steel Coils |
|---|---|
| Surface | No1, 2B carbon steel |
| Thickness | Customized Size |
| Certificate | Can be available |
| Color | Black or natural color |
| Name | Mild steel coils |
|---|---|
| Grade | SS400 |
| Width | 1000mm |
| Surface | No.1 Hot-rolled |
| Thickness | 4mm |
| Name | No1 2B Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | Q345 |
| Width | Based on customer needs |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Based on customer needs |
| Nazwa | Cewka ze stali walcowanej na zimno Q195 |
|---|---|
| Stopień | Q195 |
| Szerokość | 1220 mm |
| Typ | cewki |
| Grubość | 1 mm |
| Name | Non-Alloy Carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Embossed |
| Thickness | According to demand |
| Certificate | MTC SGS ISO |
| Color | Black |