| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teknik | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş |
| Standart | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Genişliği | 1000mm-2000mm |
| Paket | Standart İhracat Paketi veya Gerektiği Gibi |
| Uzunluk | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| Türleri | Plaka |
| Teknik | Soğuk, Sıcak Dolaştırılmış |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Paket | Standart İhracat Paketi veya Gerektiği Gibi |
| Uzunluk | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| İşleme Teknolojisi | soğuk haddelenmiş |
| Standart | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Türleri | Plaka |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 304 |
|---|---|
| Sınıf | 304/304L |
| Kalınlığı | 1,2 mm |
| türü | Soğuk haddelenmiş saclar |
| Yüzey | 2B |
| Adı | Paslanmaz Çelik 304 Renkli Levhalar SS Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0,9 mm |
| türü | SS renkli sayfalar |
| Yüzey | Renk |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 2mm 2.5mm 3mm |
| türü | Levha/Levha |
| Yüzey | 2B / BA / 8K |
| Adı | Paslanmaz Çelik Levhalar 304304 Paslanmaz Çelik Renkli Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | müşterinin isteği olarak |
| türü | Renkli SS sayfaları |
| Yüzey | Renk Kaplamalı |
| Adı | 304L Paslanmaz Çelik Saclar SS Ruloları |
|---|---|
| Sınıf | 304L |
| Kalınlığı | 0.3mm 0.4mm |
| Türü | Inox bobinler |
| Kaynağı | Shandong, Çin |
| Adı | SS Plakalı Bobin 304 Paslanmaz Çelik 8K Bobin |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0,6 mm |
| türü | bobinler |
| sertifika | ISO |
| Adı | SS201 paslanmaz çelik levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 3mm 4mm 5mm |
| türü | Levha/Levha |
| Yüzey | N0.1 2B |