| İsim | GI Çelik Levhalar |
|---|---|
| Seviye | DX51D |
| Kalınlık | 4mm |
| Tip | GI ürünleri |
| Yüzey | Çinko Katmanı |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo Şeritler 304 |
|---|---|
| Sınıf | 304L |
| Kalınlığı | 3mm |
| Türü | Bobinler Srips |
| Yüzey | Yumuşak yüzey |
| Adı | 316L Paslanmaz Çelik Bobinler |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 0,8 mm 1 mm |
| Türü | SS Bobinleri |
| Kaynağı | Shandong, Çin |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Kabartmalı Bobin |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 0,4 mm |
| türü | Kabartmalı Bobin |
| sertifika | Kullanılabilir |
| Adı | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik levhalar |
|---|---|
| Sınıf | DX54D Z110 |
| işlemi | Sıcak Daldırma |
| Boyut | Müşteri ihtiyaçlarına göre |
| Uygulama | Industet Binası, Kamu Binaları |
| Adı | SS410 Paslanmaz Çelik Levha |
|---|---|
| Sınıf | 410 |
| Kalınlığı | 8MM |
| türü | çarşaf |
| Yüzey | düz |
| Adı | Çin Paslanmaz Çelik Levhalar 201 SS Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 1 mm 1.5 mm |
| Türü | Paslanmaz Çelik 201 |
| Yüzey | 2B / BA / HL /8K |
| İsim | Q345 Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q345 |
| Uzunluk | 2438mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 12mm |
| Adı | Galvanizli renkli çelik tabaklar |
|---|---|
| Sınıf | SGCC Z30 |
| Kalınlığı | 3mm |
| Malzeme | Çineli kaplamalı çelik sac |
| işlemi | Yayılmayan |
| Adı | 316L Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 316L |
| Kalınlığı | 4mm |
| OD | 60mm |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |