| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| Seviye | DC52D |
| Kalınlık | Özelleştirilmiş |
| Tip | GI ürünleri |
| Yüzey | Parlak Şerit |
| İsim | Q195b Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q195b |
| Uzunluk | 2000mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 5mm |
| Adı | Çinli Üretici Bakır Levha Plakaları |
|---|---|
| Sınıf | C11000 |
| Malzeme | Bakır |
| Tolerans | Standart |
| Kalınlığı | 6mm 8mm |
| Adı | Bakır LevhaÇin Fabrikası Bakır Levhalar Kırmızı Bakır Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | TP1 |
| Sertifika | SGS MTC'si |
| şekli | Sac Levha |
| Kalınlığı | 3mm |
| İsim | Q235 Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q235 |
| Uzunluk | 6000mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 20mm |
| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| Seviye | 1219 × 2438 mm |
| Kalınlık | 9 mm |
| sertifika | MTC |
| Yüzey | kaygan |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulolar |
|---|---|
| Seviye | DX520 + Z120 |
| Kalınlık | 3mm |
| Şekil | Yuvarlak |
| Yüzey | kaygan |
| İsim | Bakır Levha Levhalar |
|---|---|
| Seviye | T2 |
| sertifika | SGS ve MTC |
| Şekil | Çarşaflar |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| İsim | H65 Pirinç levhalar |
|---|---|
| Seviye | H65 |
| sertifika | NTC |
| Şekil | Çarşaflar |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| Adı | Galvanizli renkli çelik tabaklar |
|---|---|
| Sınıf | DX51D Z100 |
| Kalınlığı | 10MM |
| Malzeme | Çineli çelik |
| işlemi | Pul veya yayılmayan |