| Name | EN S185 carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Hot-rolled cold-rolled carbon steel |
| Thickness | AS needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black or Silver |
| Adı | Çin Fabrikası TP3 Bakır Levhalar |
|---|---|
| Sınıf | TP3 |
| Saflık | %99,9+ |
| Tolerans | +-%1 |
| Kalınlığı | 5mm |
| Name | Non-Alloy Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | GB 20# |
| WidtBased on customer needsh | As needs |
| Surface | Mild steel |
| Thickness | As needs |
| İsim | C1220 Bakır Levha |
|---|---|
| Seviye | C1220 |
| sertifika | SGS |
| Tip | Plaka |
| Kalınlık | 1,4 mm |
| İsim | Galvanizli Çelik Rulolar |
|---|---|
| Seviye | DX51D |
| Kalınlık | 0,5 mm |
| Şekil | Yuvarlak |
| Yüzey | Düz |
| Adı | Çin Bakır Katot T1 T2 T3 Sınıfı |
|---|---|
| Sınıf | Ö1 Ö2 Ö3 |
| Malzeme | bakır katot levhaları |
| Tolerans | +- %1 Standart |
| Kalınlığı | 4mm 5mm |
| Adı | Galvanizli renkli çelik tabaklar |
|---|---|
| Sınıf | SPCC 75G/㎡ |
| Çinko Kaplama | 75g/㎡ |
| Malzeme | Galvaniz Kaplı |
| Boyut | kişiselleştirilebilir |
| İsim | Bakır levha |
|---|---|
| Seviye | T2 |
| sertifika | SGS |
| Tip | Plaka |
| Kalınlık | 0,8 mm |
| İsim | H59 Pirinç levhalar |
|---|---|
| Seviye | H59 |
| sertifika | SGS |
| Şekil | Çarşaflar |
| Kalınlık | 3mm |
| Name | High quality carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | ASTM A53 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |