| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Standardowy | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z wymaganiami |
| Długość | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| Rodzaj | Płyta |
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z wymaganiami |
| Długość | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Standard | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Rodzaj | Płyta |
| Nazwa | Talerze ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304/304L |
| Gęstość | 1,2 mm |
| Rodzaj | Arkusze walcowane na zimno |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Arkusze kolorów ze stali nierdzewnej 304 Płyty SS |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,9 mm |
| Rodzaj | Arkusze kolorów SS |
| Powierzchnia | Kolor |
| Nazwa | 304 Arkusze ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 2 mm 2,5 mm 3 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej 304304 Kolorowe arkusze ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | jako życzenie klienta |
| Rodzaj | Kolorowe arkusze SS |
| Powierzchnia | Kolor powlekany |
| nazwisko | Arkusze ze stali nierdzewnej 304L, zwoje SS |
|---|---|
| Klasa | 304L |
| Gęstość | 0,3 mm 0,4 mm |
| Rodzaj | Cewki ze stali nierdzewnej |
| Pochodzenie | Shandong, Chiny |
| Nazwa | Cewka z blachy SS 304 Cewka ze stali nierdzewnej 8K |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,6 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | ISO |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 3mm 4mm 5mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Powierzchnia | N0.1 2B |