| Nazwa | Blachy stalowe GI |
|---|---|
| Stopień | DX51D |
| Grubość | 4 mm |
| Typ | produkty z oznaczeniem geograficznym |
| Powierzchnia | warstwa cynku |
| nazwisko | Taśmy ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304L |
| Gęstość | 3 mm |
| Rodzaj | Cewki Srips |
| Powierzchnia | Gładka powierzchnia |
| nazwisko | Cewki ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 0,8 mm 1 mm |
| Rodzaj | Cewki SS |
| Pochodzenie | Shandong, Chiny |
| Nazwa | Tłoczona cewka ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 0,4 mm |
| Rodzaj | Wytłaczana cewka |
| Certyfikat | Dostępne |
| Nazwa | Płyty stalowe ocynkowane na gorąco |
|---|---|
| Klasa | DX54D Z110 |
| proces | Na gorąco |
| Wielkość | W oparciu o potrzeby klienta |
| Zastosowanie | Budynek Inkoje, budynki publiczne |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS410 |
|---|---|
| Klasa | 410 |
| Gęstość | 8 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | płaski |
| Nazwa | Chińskie płyty ze stali nierdzewnej 201 arkuszy SS |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 1 mm 1,5 mm |
| Rodzaj | Stal nierdzewna 201 |
| Powierzchnia | 2B/BA/HL/8K |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q345 |
|---|---|
| Gatunek | Q345 |
| Długość | 2438 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 12mm |
| Nazwa | Ocynkowane kolorowe stalowe płyty |
|---|---|
| Klasa | SGCC Z30 |
| Gęstość | 3 mm |
| Materiał | Stalowy arkusz cynków |
| proces | Nieplanowanie |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 4 mm |
| OD | 60mm |
| Długość | jako życzenie klienta |