| Nazwa | 430 arkuszy blachy ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 430 |
| Gęstość | 0,8 mm 1 mm |
| Rodzaj | 430 arkuszy SS |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Nazwa | 304 Arkusze ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Gęstość | 00,6 mm |
| Type | SS Sheets |
| Powierzchnia | 2B BA |
| Nazwa | Płyty ze stali nierdzewnej SS 316L |
|---|---|
| Klasa | 316L |
| Gęstość | 1mm 2mm |
| Rodzaj | Arkusze blachy |
| Powierzchnia | 2B / BA / 8K |
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
|---|---|
| Gatunek stali | 304 316 316l 430 201 310s |
| Standardowy | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie morskie |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Długość | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| Szerokość | 1000mm-2000mm |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z wymaganiami |
| Pozycja | Płyta ze stali nierdzewnej |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Pakiet | Standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z wymaganiami |
|---|---|
| Długość | 2000mm-6000mm |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie morskie |
| Technika | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Pozycja | Płyta ze stali nierdzewnej |
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
| Technika | Walcowane na zimno, walcowane na gorąco |
| Długość | 2000mm-6000mm |
| Stopień stali | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Wielkość | Jako wymaganie klienta |
| Długość | 2000mm-6000mm |
| Technologia przetwarzania | Walcowane na zimno |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 40mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |
| Nazwa | Płyta ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 32 mm |
| Rodzaj | arkusz |
| Powierzchnia | nr 1 |