| Name | EN S185 carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Hot-rolled cold-rolled carbon steel |
| Thickness | AS needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black or Silver |
| nazwisko | Chińska fabryka blach miedzianych TP3 |
|---|---|
| Klasa | TP3 |
| Czystość | 99,9%+ |
| Tolerancja | +- 1% |
| Gęstość | 5 mm |
| Name | Non-Alloy Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | GB 20# |
| WidtBased on customer needsh | As needs |
| Surface | Mild steel |
| Thickness | As needs |
| Nazwa | Blacha miedziana C1220 |
|---|---|
| Gatunek | C1220 |
| Certyfikat | SGS |
| Rodzaj | Talerz |
| Grubość | 1,4 mm |
| Imię | Cewki ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Gatunek | DX51D |
| Grubość | 0,5 mm |
| Kształtować się | Okrągły |
| Powierzchnia | płaski |
| nazwisko | Chińska katoda miedziana klasy T1 T2 T3 |
|---|---|
| Klasa | T1 T2 T3 |
| Materiał | Płyty katodowe z miedzi |
| Tolerancja | +- 1% Norma |
| Gęstość | 4mm 5mm |
| Nazwa | Ocynkowane kolorowe stalowe płyty |
|---|---|
| Klasa | SPCC 75G/㎡ |
| Powierzchnia | 75 g/㎡ |
| Materiał | Z galwanizowanych powłok |
| Wielkość | Można je dostosować |
| Imię | Blacha miedziana |
|---|---|
| Gatunek | T2 |
| Certyfikat | SGS |
| Rodzaj | Talerz |
| Grubość | 0,8 mm |
| Nazwa | H59 Blachy mosiężne |
|---|---|
| Stopień | H59 |
| Certyfikat | SGS |
| Kształt | Pościel |
| Grubość | 3 mm |
| Name | High quality carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | ASTM A53 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |