| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Stopień | DC52D |
| Grubość | Dostosowane |
| Typ | produkty z oznaczeniem geograficznym |
| Powierzchnia | Jasny srebrzysty |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q195b |
|---|---|
| Gatunek | Q195b |
| Długość | 2000 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 5 mm |
| nazwisko | Chiński producent blach miedzianych |
|---|---|
| Klasa | C11000 |
| Materiał | Miedź |
| Tolerancja | Standardowy |
| Gęstość | 6mm 8mm |
| nazwisko | Blacha miedzianaChińska fabryka blach miedzianych Blachy z czerwonej miedzi |
|---|---|
| Klasa | TP1 |
| świadectwo | SGS MTC |
| Kształt | blacha |
| Gęstość | 3 mm |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q235 |
|---|---|
| Gatunek | Q235 |
| Długość | 6000 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 20mm |
| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Gatunek | 1219 × 2438 mm |
| Grubość | 9mm |
| Certyfikat | MTC |
| Powierzchnia | śliski |
| Nazwa | Cewki ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Gatunek | DX520 + Z120 |
| Grubość | 3 mm |
| Kształt | Okrągły |
| Powierzchnia | śliski |
| Nazwa | Blachy miedziane |
|---|---|
| Stopień | T2 |
| Certyfikat | SGS i MTC |
| Kształt | Pościel |
| Grubość | 0,8 mm |
| Nazwa | H65 Arkusze mosiężne |
|---|---|
| Stopień | H65 |
| Certyfikat | NTC |
| Kształt | Pościel |
| Grubość | 0,6 mm |
| Nazwa | Ocynkowane kolorowe stalowe płyty |
|---|---|
| Klasa | DX51D Z100 |
| Gęstość | 10 mm |
| Materiał | Stal cynk |
| proces | Spanglegge lub nietoperz |