| όνομα | Φύλλα χάλυβα ΓΠ |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D |
| Πάχος | 4mm |
| Τύπος | Προϊόντα ΓΠ |
| Επιφάνεια | Στρώμα ψευδάργυρου |
| Ονομασία | Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Αξία | 304L |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
| Τύπος | Στρογγυλοειδή |
| Επιφάνεια | Ευθεία επιφάνεια |
| Ονομασία | 316L σπείρες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 0.8mm 1mm |
| Τύπος | Σπείρες SS |
| Καταγωγή | Σάντονγκ, Κίνα |
| Ονομασία | 304 αποτυπωμένη σε ανάγλυφο ανοξείδωτο σπείρα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 0.4mm |
| Τύπος | Σπείρα Emboosed |
| Certiificate | Διαθέσιμο |
| Ονομασία | Εργαλεία από χάλυβα που υποβάλλονται σε θερμή βύθιση |
|---|---|
| Αξία | DX54D Z110 |
| Διαδικασία | Ζεστά βουτηγμένα |
| Μέγεθος | Με βάση τις ανάγκες των πελατών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά κτίρια, δημόσια κτίρια |
| Ονομασία | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα SS410 |
|---|---|
| Αξία | 410 |
| Δάχος | 8mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | Επίπεδος |
| Ονομασία | Κινέζικες πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 201 SS φύλλα |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 1 χιλιοστό και μισό |
| Τύπος | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 201 |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / HL /8K |
| Ονομα | Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα Q345 |
|---|---|
| Βαθμός | Q345 |
| Μήκος | 2438 χλστ |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 12 mm |
| Ονομασία | Ζυγισμένες χρωματιστές πλάκες χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SGCC Z30 |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
| υλικό | Άλλες σιδηροτροφικές συσκευές |
| Διαδικασία | Άλλα από τα σπαγγάρια |
| Ονομασία | 316L σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 4mm |
| Υπερβολικό | 60 χιλιοστά |
| Διάρκεια | σαν αίτημα του πελάτη |