| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Τύπος | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Διάμετρο | 1000 mm-2000 mm |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής ή κατά περίπτωση |
| Διάρκεια | 2000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Φύλα | Πλάκα |
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής ή κατά περίπτωση |
| Διάρκεια | 2000 mm-6000 mm |
|---|---|
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Τύπος | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Φύλα | Πλάκα |
| Ονομασία | Το ανοξείδωτο καλύπτει 304 |
|---|---|
| Αξία | 304/304L |
| Δάχος | 1,2 χιλ. |
| Τύπος | Φύλλα ψυχρής έλασης |
| Επιφάνεια | 2B |
| Ονομασία | Ανοξείδωτο 304 πιάτα φύλλων SS χρώματος |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 0.9mm |
| Τύπος | Φύλλα χρώματος SS |
| Επιφάνεια | Χρώμα |
| Ονομασία | 304 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 2mm 2,5mm 3mm |
| Τύπος | Φύλλο/πιάτο |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | Το ανοξείδωτο καλύπτει 304304 φύλλα χρώματος ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | σαν αίτημα του πελάτη |
| Τύπος | Φύλλα χρώματος SS |
| Επιφάνεια | Χρώμα που ντύνεται |
| Ονομασία | 304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304L |
| Δάχος | 00,4 mm |
| Τύπος | Σπείρες Inox |
| Καταγωγή | Σάντονγκ, Κίνα |
| Ονομασία | Σπείρα 304 πιάτων SS σπείρα ανοξείδωτου 8K |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 0.6mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | ISO |
| Ονομασία | Σκόπια από ανοξείδωτο χάλυβα SS201 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 3mm 4mm 5mm |
| Τύπος | Φύλλο/πιάτο |
| Επιφάνεια | N0.1 2B |