| Ονομασία | 430 Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 430 |
| Δάχος | 0.8mm 1mm |
| Τύπος | 430 φύλλα SS |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Ονομασία | 304 φύλλα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Δάχος | 0.5mm 0.6mm |
| Type | SS Sheets |
| Επιφάνεια | 2b BA |
| Ονομασία | Σκόπια από ανοξείδωτο χάλυβα SS 316L |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 1mm 2mm |
| Τύπος | Φύλλα πιάτων |
| Επιφάνεια | 2Β / BA / 8K |
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
|---|---|
| Κατηγορία χάλυβα | 304 316 316l 430 201 310s |
| Τύπος | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΤΟ EN |
| Συσκευή | Τυπική θαλάσσια συσκευασία |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρύο έλασμα |
| Διάρκεια | 2000mm6000mm |
|---|---|
| Διάμετρο | 1000 mm-2000 mm |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής ή κατά περίπτωση |
| Άρθρο | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πακέτο | Τυπικό πακέτο εξαγωγής ή κατά περίπτωση |
|---|---|
| Διάρκεια | 2000mm6000mm |
| Συσκευή | Τυπική θαλάσσια συσκευασία |
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρύο έλασμα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Άρθρο | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τεχνική | Κρυά κυλούμενα, ζεστά κυλούμενα |
| Διάρκεια | 2000 mm-6000 mm |
| Κατηγορία χάλυβα | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Διάρκεια | 2000 mm-6000 mm |
| Τεχνολογία επεξεργασίας | Κρυά κυλούμενα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία | SS304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 40mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |
| Ονομασία | SS304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 32mm |
| Τύπος | φύλλο |
| Επιφάνεια | NO.1 |