| Name | EN S185 carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Hot-rolled cold-rolled carbon steel |
| Thickness | AS needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black or Silver |
| Ονομασία | Κινέζικο εργοστάσιο TP3 χαλκού φύλλα |
|---|---|
| Αξία | TP3 |
| Καθαρότητα | 990,9%+ |
| Τόρλανς | +- 1% |
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Name | Non-Alloy Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | GB 20# |
| WidtBased on customer needsh | As needs |
| Surface | Mild steel |
| Thickness | As needs |
| Ονομα | C1220 Φύλλο Χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | C1220 |
| Πιστοποιητικό | SGS |
| Τύπος | Πλάκα |
| Πάχος | 1,4 χλστ |
| Όνομα | Πηνία από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX51D |
| Πάχος | 0.5mm |
| Μορφή | Κύκλος |
| Επιφάνεια | Επίπεδος |
| Ονομασία | Κινέζικος χαλκικός καθετός T1 T2 T3 κλάσης |
|---|---|
| Αξία | T2 T3 T1 |
| Υλικό | Φύλλα καθόδων χαλκού |
| Τόρλανς | +- 1% πρότυπο |
| Δάχος | 4mm 5mm |
| Ονομασία | Ζυγισμένες χρωματιστές πλάκες χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SPCC 75g/m2 |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 75 g/m2 |
| υλικό | Επικάλυψη από ζυθοποιία |
| Μέγεθος | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Όνομα | Φύλλο χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | Τ2 |
| Πιστοποιητικό | SGS |
| Τύπος | πιάτο |
| Πάχος | 0.8mm |
| όνομα | H59 φύλλα ορείχαλκου |
|---|---|
| Βαθμός | H59 |
| Πιστοποιητικό | SGS |
| Μορφή | Φύλλα |
| Πάχος | 3mm |
| Name | High quality carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | ASTM A53 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |