| όνομα | Γαλβανισμένα φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC52D |
| Πάχος | προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Προϊόντα ΓΠ |
| Επιφάνεια | Φωτεινή λωρίδα |
| Ονομα | Q195b Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q195b |
| Μήκος | 2000 mm |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 5 χιλιοστά |
| Ονομασία | Κινέζος κατασκευαστής |
|---|---|
| Αξία | C11000 |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Τόρλανς | Τύπος |
| Δάχος | 6mm 8mm |
| Ονομασία | Χαλκό φύλλαΚινέζικο εργοστάσιο Χαλκό φύλλαΚόκκινα χαλκό φύλλα |
|---|---|
| Αξία | TP1 |
| Πιστοποιητικό | SGS MTC |
| Σχήμα | Πλάκα φύλλου |
| Δάχος | 3MM |
| Ονομα | Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα Q235 |
|---|---|
| Βαθμός | Q235 |
| Μήκος | 6000 χλστ |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 20 mm |
| Ονομα | Γαλβανιζέ λαμαρίνες |
|---|---|
| Βαθμός | 1219 × 2438 χλστ |
| Πάχος | 9 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | MTC |
| break | ολισθηρός |
| Ονομα | Πηνία από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DX520 + Z120 |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Σχήμα | Γύρος |
| break | ολισθηρός |
| όνομα | Φύλλα πιάτων χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | T2 |
| Πιστοποιητικό | SGS και MTC |
| Μορφή | Φύλλα |
| Πάχος | 0.8mm |
| όνομα | H65 φύλλα ορείχαλκου |
|---|---|
| Βαθμός | H65 |
| Πιστοποιητικό | NTC |
| Μορφή | Φύλλα |
| Πάχος | 0.6mm |
| Ονομασία | Ζυγισμένες χρωματιστές πλάκες χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | DX51D Z100 |
| Δάχος | 10 χιλιοστά |
| υλικό | Σιδηρούχιο χάλυβα |
| Διαδικασία | Άλλα από τα είδη που αναφέρονται στο σημείο 1 του παρόντος παραρτήματος |