| Name | EN S185 carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Hot-rolled cold-rolled carbon steel |
| Thickness | AS needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black or Silver |
| Naam | Chinese fabriek TP3 koperplaten |
|---|---|
| Graad | TP3 |
| Zuiverheid | 990,9%+ |
| Toerlance | +- 1% |
| Dikte | 5 mm |
| Name | Non-Alloy Mild steel coil |
|---|---|
| Grade | GB 20# |
| WidtBased on customer needsh | As needs |
| Surface | Mild steel |
| Thickness | As needs |
| Naam | C1220 koperen plaat |
|---|---|
| Cijfer | C1220 |
| Certificaat | SGS |
| Type | Bord |
| Dikte | 1,4 mm |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen spoelen |
|---|---|
| Rang | DX51D |
| Dikte | 0.5mm |
| Vorm | Ronde |
| Oppervlakte | Vlak |
| Naam | Chinese koperkathode T1 T2 T3 |
|---|---|
| Graad | T1 T2 T3 |
| Materiaal | De Bladen van de koperkathode |
| Toerlance | +- 1% Standaard |
| Dikte | 4 mm 5 mm |
| Naam | Gegalvaniseerde gekleurde stalen platen |
|---|---|
| Graad | SPCC 75 g/m2 |
| Zinkcoating | 75 g/m2 |
| materiaal | Gegalvaniseerd |
| Grootte | Kan aangepast worden |
| Naam | Koperen plaat |
|---|---|
| Rang | T2 |
| Certificaat | SGS |
| Type | plaat |
| Dikte | 0.8mm |
| naam | H59 Messingsbladen |
|---|---|
| Rang | H59 |
| Certificaat | SGS |
| Vorm | Bladen |
| Dikte | 3mm |
| Name | High quality carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | ASTM A53 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |