| naam | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Rang | DC52D |
| Dikte | aangepast |
| Type | GI producten |
| Oppervlakte | Heldere splinter |
| Naam | Q195b koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q195b |
| Lengte | 2000mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 5mm |
| Naam | Chinese fabrikant koperen platen |
|---|---|
| Graad | C11000 |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Toerlance | Standaard |
| Dikte | 6mm 8mm |
| Naam | KoperplaatKoperplaat van de Chinese fabriekRode Koperplaat |
|---|---|
| Graad | TP1 |
| Certificaat | SGS MTC |
| Vorm | Plaatplaat |
| Dikte | 3 mm |
| Naam | Q235 koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q235 |
| Lengte | 6000mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 20mm |
| Naam | Gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Cijfer | 1219 × 2438mm |
| Dikte | 9mm |
| Certificaat | MTC |
| Oppervlak | glad |
| Naam | Gegalvaniseerde stalen spoelen |
|---|---|
| Cijfer | DX520 + Z120 |
| Dikte | 3mm |
| Vorm geven aan | Ronde |
| Oppervlak | glad |
| naam | De Bladen van de koperplaat |
|---|---|
| Rang | T2 |
| Certificaat | SGS en MTC |
| Vorm | Bladen |
| Dikte | 0.8mm |
| naam | H65 Messingsbladen |
|---|---|
| Rang | H65 |
| Certificaat | NTC |
| Vorm | Bladen |
| Dikte | 0.6mm |
| Naam | Gegalvaniseerde gekleurde stalen platen |
|---|---|
| Graad | DX51D Z100 |
| Dikte | 10 mm |
| materiaal | Zinkstaal |
| Proces | Spangel of niet-spangel |