| Nama | 430 Pelat Lembaran Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Kelas | 430 |
| Ketebalan | 0.8mm 1mm |
| Jenis | 430 Lembar SS |
| Permukaan | 2B / BA / 8K |
| Nama | 304 Lembar Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Ketebalan | 0,5 mm 0,6 mm |
| Type | SS Sheets |
| Permukaan | 2B BA |
| Nama | Lembaran baja tahan karat SS 316L |
|---|---|
| Kelas | 316L |
| Ketebalan | 1mm 2mm |
| Jenis | Lembaran Plat |
| Permukaan | 2B / BA / 8K |
| Teknik | Digulung Dingin, Digulung panas |
|---|---|
| Kualitas baja | 304 316 316l 430 201 310s |
| Standar | ASTM, AISI, JIS, DIN, EN |
| Pengemasan | Packing Standar Layak Laut |
| Teknologi Pemrosesan | Digulung Dingin |
| Panjang | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| lebar | 1000mm-2000mm |
| Kemasan | Paket Ekspor Standar, Atau Sesuai Kebutuhan |
| Barang | Plat Baja Tahan Karat |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Kemasan | Paket Ekspor Standar, Atau Sesuai Kebutuhan |
|---|---|
| Panjang | 2000mm-6000mm |
| Pengemasan | Packing Standar Layak Laut |
| Teknik | Digulung Dingin, Digulung panas |
| Teknologi Pemrosesan | Digulung Dingin |
| Bahan | Baja tahan karat |
|---|---|
| Artikel | Plat baja tahan karat |
| Ukuran | Sebagai kebutuhan pelanggan |
| Teknik | Digulung Dingin, Digulung panas |
| Panjang | 2000mm-6000mm |
| Besi kelas | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| Ukuran | Sebagai kebutuhan pelanggan |
| Panjang | 2000mm-6000mm |
| Teknologi Pemrosesan | Digulung Dingin |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Nama | Plat Stainless Steel SS304 |
|---|---|
| Kelas | 304 |
| Ketebalan | 40mm |
| Jenis | Lembaran |
| Permukaan | No.1 |
| Nama | Plat Stainless Steel SS304 |
|---|---|
| Kelas | 304 |
| Ketebalan | 32mm |
| Jenis | Lembaran |
| Permukaan | No.1 |