| نام | ورق های 430 استیل ضد زنگ |
|---|---|
| درجه | 430 |
| ضخامت | 0.8 میلی متر 1 میلی متر |
| نوع | 430 ورق SS |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | 304 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| Grade | 304 |
| ضخامت | 0.5 میلیمتر 0.6 میلیمتر |
| Type | SS Sheets |
| سطح | 2B BA |
| نام | ورق از فولاد ضد زنگ SS 316L |
|---|---|
| درجه | 316 لیتر |
| ضخامت | 1 میلی متر 2 میلی متر |
| نوع | صفحات بشقاب |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
|---|---|
| درجه فولاد | 304 316 316l 430 201 310s |
| استاندارد | ASTM، AISI، JIS، DIN، EN |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد مناسب دریا |
| فناوری پردازش | نورد سرد |
| طول | 2000mm-6000mm |
|---|---|
| عرض | 1000mm-2000mm |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد، یا در صورت نیاز |
| مورد | ورق فولادی ضد زنگ |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| بسته بندی | بسته صادرات استاندارد، یا در صورت نیاز |
|---|---|
| طول | 2000mm-6000mm |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد مناسب دریا |
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
| فناوری پردازش | نورد سرد |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| ماده | صفحه فولاد ضد زنگ |
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| تکنیک | نورد سرد، نورد گرم |
| طول | 2000mm-6000mm |
| درجه فولاد | 304 316 316l 430 201 310s |
|---|---|
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| طول | 2000mm-6000mm |
| فناوری پردازش | سرد رول شده |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 40 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| درجه | 304 |
| ضخامت | 32 میلی متر |
| نوع | ورق |
| سطح | شماره 1 |