| İsim | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| Seviye | SPCC |
| Kalınlık | 5mm |
| Tip | Levha Levhaları |
| Yüzey | parlak |
| Adı | Kabartmalı galvanizli çelik tabaklar |
|---|---|
| Sınıf | SPCC Z60 |
| Kalınlığı | 6mm |
| işlemi | kabartmalı |
| Boyut | özel |
| Adı | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Sınıf | 201 |
| Kalınlığı | 6mm |
| türü | bobinler |
| sertifika | BUA |
| İsim | Q235 Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q235 |
| Uzunluk | 6000mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 7 mm |
| İsim | Q195b Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q195b |
| Uzunluk | 2438mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 20mm |
| Adı | Prepatin galvanizli çelik plakalar |
|---|---|
| Sınıf | SPCC Z90 |
| Kalınlığı | 9 mm |
| Malzeme | Zince katmanlı çelik sac |
| Pul | Yayılmayan |
| İsim | SS201 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Seviye | 201 |
| Kalınlık | 2mm |
| Tip | şerit |
| Yüzey | 2B |
| İsim | SS201 Paslanmaz Çelik Şerit |
|---|---|
| Seviye | 201 |
| Kalınlık | 0,6 mm |
| Tip | şerit |
| Yüzey | 2B |
| İsim | Q195 Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q195 |
| Uzunluk | 2000mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 3mm |
| İsim | Q235b Karbon Çelik Levha |
|---|---|
| Seviye | Q235B |
| Uzunluk | 2438mm |
| Tip | Levha/Levha |
| Kalınlık | 8 mm |