| Nazwa | Blachy stalowe ocynkowane |
|---|---|
| Stopień | SPCC |
| Grubość | 5 mm |
| Typ | Arkusze blachy |
| Powierzchnia | jasny |
| Nazwa | Wytłoczone stalowe płytki ocynkowane |
|---|---|
| Klasa | SPCC Z60 |
| Gęstość | 6 mm |
| proces | Wytłoczony |
| Wielkość | niestandardowe |
| Nazwa | Cewka ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Klasa | 201 |
| Gęstość | 6 mm |
| Rodzaj | cewki |
| Certyfikat | BUA |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q235 |
|---|---|
| Gatunek | Q235 |
| Długość | 6000 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 7 mm |
| Imię | Płyta ze stali węglowej Q195b |
|---|---|
| Gatunek | Q195b |
| Długość | 2438 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 20mm |
| Nazwa | Prepatin ocynkowane stalowe płytki |
|---|---|
| Klasa | SPCC Z90 |
| Gęstość | 9mm |
| Materiał | Arkusz stalowy z warstwą zince |
| Blaszka | Nieplanowanie |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Gatunek | 201 |
| Grubość | 2 mm |
| Rodzaj | Rozebrać się |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Taśma ze stali nierdzewnej SS201 |
|---|---|
| Gatunek | 201 |
| Grubość | 0,6 mm |
| Rodzaj | Rozebrać się |
| Powierzchnia | 2B |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q195 |
|---|---|
| Gatunek | Q195 |
| Długość | 2000 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 3 mm |
| Nazwa | Płyta ze stali węglowej Q235b |
|---|---|
| Gatunek | Q235B |
| Długość | 2438 mm |
| Rodzaj | Arkusz/Płyta |
| Grubość | 8 mm |