| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Grade | SPCC |
| Thickness | 5mm |
| Type | Plate Sheets |
| Surface | Bright |
| Name | Embossed Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | SPCC Z60 |
| Thickness | 6mm |
| Process | Embossed |
| Size | Customized |
| Name | Stainless Steel Coil |
|---|---|
| Grade | 201 |
| Thickness | 6mm |
| Type | Coils |
| Certiificate | BUA |
| Name | Q235 Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Length | 6000mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 7mm |
| Name | Q195b Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q195b |
| Length | 2438mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 20mm |
| Name | Prepatin Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | SPCC Z90 |
| Thickness | 9mm |
| Material | Steel Sheet With Zince Layer |
| Spangle | Non-Spangle |
| Name | SS201 Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Grade | 201 |
| Thickness | 2mm |
| Type | Strip |
| Surface | 2B |
| Name | SS201 Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Grade | 201 |
| Thickness | 0.6mm |
| Type | Strip |
| Surface | 2B |
| Name | Q195 Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Length | 2000mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 3mm |
| Name | Q235b Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q235b |
| Length | 2438mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 8mm |