| naam | Gegalvaniseerde Staalplaten |
|---|---|
| Rang | SPCC |
| Dikte | 5mm |
| Type | Plaatbladen |
| Oppervlakte | Helder |
| Naam | Geprikt gegalvaniseerd staalplaten |
|---|---|
| Graad | SPCC Z60 |
| Dikte | 6 mm |
| Proces | Reliëf |
| Grootte | Op maat |
| Naam | roestvrij staalrol |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 6mm |
| type | rollen |
| Certiificate | BUA |
| Naam | Q235 koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q235 |
| Lengte | 6000mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 7mm |
| Naam | Q195b koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Rang | Q195b |
| Lengte | 2438mm |
| Type | blad/plaat |
| Dikte | 20mm |
| Naam | Prepatine gegalvaniseerde staalplaten |
|---|---|
| Graad | SPCC Z90 |
| Dikte | 9 mm |
| materiaal | Plaat van staal met zinklaag |
| Spangel | niet-spangel |
| Naam | SS201 roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Cijfer | 201 |
| Dikte | 2 mm |
| Type | Strip |
| Oppervlak | 2B |
| Naam | SS201 roestvrijstalen strip |
|---|---|
| Cijfer | 201 |
| Dikte | 0,6 mm |
| Type | Strip |
| Oppervlak | 2B |
| Naam | Q195 koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q195 |
| Lengte | 2000mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 3mm |
| Naam | Q235b koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q235B |
| Lengte | 2438mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 8mm |