| όνομα | Γαλβανισμένα φύλλα χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | SPCC |
| Πάχος | 5mm |
| Τύπος | Φύλλα πιάτων |
| Επιφάνεια | Φωτεινός |
| Ονομασία | Επεξεργασμένες πλακέτες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SPCC Z60 |
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| Διαδικασία | Ανάγλυφο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | σπείρα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 201 |
| Δάχος | 6mm |
| Τύπος | σπείρες |
| Certiificate | BUA |
| Ονομα | Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα Q235 |
|---|---|
| Βαθμός | Q235 |
| Μήκος | 6000 χλστ |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 7 χιλιοστά |
| Όνομα | Q195b Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q195b |
| Μήκος | 2438 χλστ |
| Τύπος | φύλλο/πλάκα |
| Πάχος | 20 mm |
| Ονομασία | Προπατίνη Ζυγισμένες πλάκες χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | SPCC Z90 |
| Δάχος | 9 χιλιοστά |
| υλικό | Φύλλα από χάλυβα με στρώμα ψευδαργύρου |
| Σπαγγάλι | Άλλα από τα σπαγγάρια |
| Ονομα | SS201 Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 201 |
| Πάχος | 2mm |
| Τύπος | Λωρίδα |
| break | 2Β |
| Ονομα | SS201 Λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 201 |
| Πάχος | 0,6 χλστ |
| Τύπος | Λωρίδα |
| break | 2Β |
| Ονομα | Q195 Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q195 |
| Μήκος | 2000 mm |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Ονομα | Q235b Πλάκα από ανθρακούχο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q235B |
| Μήκος | 2438 χλστ |
| Τύπος | Φύλλο/Πιάτο |
| Πάχος | 8 χιλιοστά |