| Nama | Lembaran Baja Galvanis |
|---|---|
| Nilai | SPCC |
| Ketebalan | 5mm |
| Jenis | Lembaran Plat |
| Permukaan | cerah |
| Nama | Pelat baja galvanis timbul |
|---|---|
| Kelas | SPCC Z60 |
| Ketebalan | 6mm |
| proses | Timbul |
| Ukuran | disesuaikan |
| Nama | Gulungan Baja Tahan Karat |
|---|---|
| Kelas | 201 |
| Ketebalan | 6mm |
| Jenis | gulungan |
| Sertifikat | BUA |
| Nama | Pelat Baja Karbon Q235 |
|---|---|
| Nilai | P235 |
| Panjangnya | 6000mm |
| Jenis | Lembaran/Plat |
| Ketebalan | 7mm |
| Nama | Pelat Baja Karbon Q195b |
|---|---|
| Nilai | Q195b |
| Panjangnya | 2438mm |
| Jenis | Lembaran/Plat |
| Ketebalan | 20mm |
| Nama | Pelat baja galvanis prepatin |
|---|---|
| Kelas | SPCC Z90 |
| Ketebalan | 9mm |
| Bahan | Lembaran baja dengan lapisan zince |
| Spangle | Non-spangle |
| Nama | Strip Baja Tahan Karat SS201 |
|---|---|
| Nilai | 201 |
| Ketebalan | 2mm |
| Jenis | Mengupas |
| Permukaan | 2B |
| Nama | Strip Baja Tahan Karat SS201 |
|---|---|
| Nilai | 201 |
| Ketebalan | 0,6mm |
| Jenis | Mengupas |
| Permukaan | 2B |
| Nama | Pelat Baja Karbon Q195 |
|---|---|
| Nilai | Q195 |
| Panjangnya | 2000mm |
| Jenis | Lembaran/Plat |
| Ketebalan | 3mm |
| Nama | Pelat Baja Karbon Q235b |
|---|---|
| Nilai | Q235B |
| Panjangnya | 2438mm |
| Jenis | Lembaran/Plat |
| Ketebalan | 8mm |