| naam | GI Staalplaten |
|---|---|
| Rang | DX51D |
| Dikte | 4mm |
| Type | GI producten |
| Oppervlakte | Zinklaag |
| Naam | Strips van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad | 304L |
| Dikte | 3 mm |
| Type | Strips |
| Oppervlakte | glad oppervlak |
| Naam | 316L roestvrij staalrollen |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 0.8mm 1mm |
| Type | SS Rollen |
| Oorsprong | Shandong, China |
| Naam | 304 roestvrij staal In reliëf gemaakte Rol |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 0.4mm |
| type | Emboosedrol |
| Certiificate | Beschikbaar |
| Naam | Warm gedompelde gegalvaniseerde stalen platen |
|---|---|
| Graad | DX54D Z110 |
| Proces | Warm gedompeld |
| Grootte | Gebaseerd op de behoeften van de klant |
| Toepassing | Industriële gebouwen, openbare gebouwen |
| Naam | SS410 roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Graad | 410 |
| Dikte | 8mm |
| type | blad |
| Oppervlakte | Vlak |
| Naam | Chinese roestvrijstalen platen 201 SS-platen |
|---|---|
| Graad | 201 |
| Dikte | 1 mm 1,5 mm |
| Type | Roestvrij staal 201 |
| Oppervlakte | 2B / BA / HL /8K |
| Naam | Q345 koolstofstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer | Q345 |
| Lengte | 2438mm |
| Type | Blad/Plaat |
| Dikte | 12mm |
| Naam | Gegalvaniseerde gekleurde stalen platen |
|---|---|
| Graad | SGCC Z30 |
| Dikte | 3 mm |
| materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Proces | niet-spangel |
| Naam | 316L roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Graad | 316L |
| Dikte | 4mm |
| Overdosis | 60 mm |
| Lange | als verzoek van de cliënt |