| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Grade | DC52D |
| Thickness | Customized |
| Type | GI Products |
| Surface | Bright Sliver |
| Name | Q195b Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q195b |
| Length | 2000mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 5mm |
| Name | Chinese Manufacturer Copper Sheets Plates |
|---|---|
| Grade | C11000 |
| Material | Copper |
| Toerlance | Standard |
| Thickness | 6mm 8mm |
| Name | Copper SheetChinese Factory Copper Sheets Red Copper Sheets |
|---|---|
| Grade | TP1 |
| Certificate | SGS MTC |
| Shape | Sheet Plate |
| Thickness | 3mm |
| Name | Q235 Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Length | 6000mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 20mm |
| Name | Galvanized Steel Sheets |
|---|---|
| Grade | 1219 × 2438 Mm |
| Thickness | 9mm |
| Certificate | MTC |
| Surface | Slippery |
| Name | Galvanized Steel Coils |
|---|---|
| Grade | DX520 + Z120 |
| Thickness | 3mm |
| Shape | Round |
| Surface | Slippery |
| Name | Copper Plate Sheets |
|---|---|
| Grade | T2 |
| Certificate | SGS And MTC |
| Shape | Sheets |
| Thickness | 0.8mm |
| Name | H65 Brass Sheets |
|---|---|
| Grade | H65 |
| Certificate | NTC |
| Shape | Sheets |
| Thickness | 0.6mm |
| Name | Galvanized Colored Steel Plates |
|---|---|
| Grade | DX51D Z100 |
| Thickness | 10mm |
| Material | Zinced Steel |
| Process | Spangle Or Non-Spangle |