| Name | Prepatin Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | SPCC Z60 |
| Thickness | 6mm |
| Material | Zinced |
| Spangle | No |
| Name | Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | DX520 |
| Thickness | 5mm |
| Color | Pure Silver |
| Surface | Smooth |
| Name | High Quality Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | SPCC 80g/㎡ |
| Thickness | 80g/㎡ |
| Oiled Or Non-oiled | Non-oiled |
| Size | Customized |
| Name | Copper Cathode 99.99% Purity Chinese Factory |
|---|---|
| Grade | T1 T2 T3 |
| Material | Red Copper |
| Toerlance | +- 1% Standard |
| Thickness | 3 Mm |
| Name | Chinese Factory 16Mn Mild Steel Sheets Plates |
|---|---|
| Grade | 16 Mn |
| Length | 2438mm |
| Material | Black Steel |
| Thickness | 4mm 6mm |
| Name | Chinese Factory Q235B Mild Steel Sheets Plates |
|---|---|
| Grade | Q235B |
| Length | 6 Meters |
| Material | Low Carbon Steel |
| Thickness | 1mm 2mm |
| Name | 45# Carbon Steel Sheets |
|---|---|
| Grade | 45# |
| Length | As Client's Request |
| Material | Carbon Steel |
| Thickness | 26mm 28mm |
| Name | 10# Mild Steel Sheets |
|---|---|
| Grade | 10# |
| Length | 2000-6000 Mm |
| Material | Mild Steel |
| Thickness | 12mm 14mm |
| Name | Q195 Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Length | 2000mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 20mm |
| Name | Q195b Carbon Steel Plate |
|---|---|
| Grade | Q195b |
| Length | 2438mm |
| Type | Sheet/Plate |
| Thickness | 30mm |