| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 3mm |
| Υπερβολικό | 17 χιλ. |
| Διάρκεια | όπως ζητείται |
| Ονομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 2,5 χλστ |
| Διάμετρος | 76 χιλιοστά |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | SCH40 |
| Υπερβολική δόση | 2 ίντσες |
| Διάρκεια | Όπως το επιθυμεί ο πελάτης ή 6m |
| Ονομα | SS 304 σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 1,5 χλστ |
| Διάμετρος | 18 χιλιοστά |
| Μήκος | 12 mm ή όσο χρειάζεται |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 |
|---|---|
| Αξία | ΣΥ304 |
| Δάχος | 3.5mm |
| Υπερβολική δόση | 100 χιλιοστά |
| Διάρκεια | Κατ' αίτημα πελάτη. |
| Ονομα | Σωλήνας / σωλήνας 316L από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 316 λίτρα |
| Πάχος | 1,5 χλστ |
| Διάμετρος | 4 ιντσών |
| Μήκος | 12μ 6μ |
| Ονομασία | 304 χωρίς συγκόλληση σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 2mm |
| Υπερβολικό | 14 χιλ. |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | SCH40 |
| Υπερβολική δόση | 6 ιντσών |
| Διάρκεια | Κατ' αίτημα πελάτη. |
| Ονομασία | 304 ορθογώνιος σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 5mm |
| Μέγεθος | 350*150mm |
| Διάρκεια | 6m ή ως αίτημα |
| Ονομασία | 304 σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 3mm |
| πλευρά | 50 χιλιοστά |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο |