| Ονομασία | 304 ορθογώνιος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 4mm |
| Μέγεθος | 100*80mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Ονομα | Σωλήνες 316L SS από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 316 λίτρα |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Διάμετρος | 2,5 ίντσες |
| Μήκος | Προσαρμογή |
| Ονομα | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα SS 316L |
|---|---|
| Βαθμός | 316 λίτρα |
| Πάχος | 2mm |
| Διάμετρος | 5 ιντσών |
| Μήκος | 6μ ή κατόπιν αιτήματος |
| Ονομα | Σωλήνες / σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα SS316L |
|---|---|
| Βαθμός | 316 λίτρα |
| Πάχος | 1mm |
| Διάμετρος | 2 ιντσών |
| Μήκος | 5,8μ |
| Επιφάνεια | MIRROR / SATIN / Ματ Μπλακ |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 4mm 2500mm (1/8» ίντσα-120» ίντσα) |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης | ΕΡΒ |
| Εξωτερική διάμετρος | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερική διάμετρος | 4mm 2500mm (1/8» ίντσα-120» ίντσα) |
|---|---|
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης | ΕΡΒ |
| Επιφάνεια | MIRROR / SATIN / Ματ Μπλακ |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής |
| Όνομα | 35CrMo σωλήνωση σωλήνων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Βαθμός | 35CrMo |
| Μήκος | 6m |
| Type | Alloy steel pipe |
| Πάχος | 1mm |
| Καταγωγή | Jiangsu Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
|---|---|
| Διαδικασία | Ψυχρή έλαση |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
| Εξωτερική διάμετρος | Προσαρμοσμένο |
| Επιφάνεια | MIRROR / SATIN / Ματ Μπλακ |
| Ονομα | Σωλήνες ανθρακούχου χάλυβα Q345B |
|---|---|
| Βαθμός | Q345B |
| Μήκος | 12μ 6μ |
| MTC | Διαθέσιμος |
| Πάχος | 1,5 χλστ |
| όνομα | TP1 σωλήνας χαλκού |
|---|---|
| Βαθμός | TP1 |
| OD | 32mm |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | 1.5mm |