| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 3 mm |
| OD | 17 mm |
| Długość | zgodnie z prośbą |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Grubość | 2,5 mm |
| średnica | 76 mm |
| Długość | Dostosowane |
| nazwisko | Rury ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | sch40 |
| Nadmiar | 2 cale |
| Długość | Zgodnie z życzeniem klienta lub 6m |
| Nazwa | Rury ze stali nierdzewnej SS 304 |
|---|---|
| Gatunek | 304 |
| Grubość | 1,5 mm |
| średnica | 18 mm |
| Długość | 12 mm lub w razie potrzeby |
| nazwisko | Rury ze stali nierdzewnej SS304 |
|---|---|
| Klasa | SS304 |
| Gęstość | 3,5 mm |
| Nadmiar | 100mm |
| Długość | jako życzenie klienta |
| Nazwa | Rura / rura ze stali nierdzewnej 316L |
|---|---|
| Gatunek | 316L |
| Grubość | 1,5 mm |
| średnica | 4 cale |
| Długość | 12m 6m |
| Nazwa | 304 rury ze stali nierdzewnej bez szwu |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 2 mm |
| OD | 14 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| nazwisko | Rury bezszwowe ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | sch40 |
| Nadmiar | 6" |
| Długość | jako życzenie klienta |
| Nazwa | Rura prostokątna ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 5 mm |
| Wielkość | 350*150mm |
| Długość | 6m lub na żądanie |
| Nazwa | Rura ze stali nierdzewnej 304 |
|---|---|
| Klasa | 304 |
| Gęstość | 3 mm |
| strona | 50 mm |
| Długość | Zindywidualizowane |