| Ονομασία | Άνευ ραφής ανοξείδωτο 304 σωλήνες σωλήνων |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 9mm |
| Υπερβολικό | 10 ίντσες |
| Διάρκεια | 6 μέτρα |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα AISI304 |
|---|---|
| Αξία | AISI304 |
| Δάχος | 6 χιλιοστά |
| Υπερβολική δόση | 4» |
| Διάρκεια | Σαν απαιτήσεις του πελάτη |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Υπερβολική δόση | 73mm |
| Διάρκεια | Σαν requirments |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM 304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 6.5mm |
| Υπερβολική δόση | 141 χιλιοστά |
| Διάρκεια | Σαν requirments |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα 304/304L |
|---|---|
| Αξία | 304/304L |
| Δάχος | 5.5mm |
| Υπερβολική δόση | 89mm |
| Διάρκεια | Όπως το επιθυμεί ο πελάτης ή 6m |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 316/316L |
| Δάχος | 4mm |
| Υπερβολικό | 27 χλστ |
| Διάρκεια | Σαν requirments |
| Ονομασία | 316L σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 3.5mm |
| Υπερβολική δόση | 60 χιλιοστά |
| Διάρκεια | Όπως το επιθυμεί ο πελάτης ή 6m |
| Ονομα | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα SS 304 |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 2,5 χλστ |
| Διάμετρος | 38 mm |
| Μήκος | 3 μέτρα ή όπως ζητήθηκε |
| Ονομα | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα SS 304 |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 1,5 χλστ |
| Διάμετρος | 32 χιλιοστά |
| Μήκος | 6μ |
| Ονομασία | 316L σωλήνες ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία | 316L |
| Δάχος | 4mm |
| Υπερβολικό | 60 χιλιοστά |
| Διάρκεια | σαν αίτημα του πελάτη |