| Ονομασία | TP316 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 316/316L |
| Δάχος | 2.5mm |
| Υπερβολικό | 33 χιλ. |
| Διάρκεια | 3 μέτρα 5 μέτρα 5,8 μέτρα |
| Κλειστή λέξη | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Διαδικασία | Ψυχρή έλαση |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Εξωτερική διάμετρος | 4mm 2500mm (1/8» ίντσα-120» ίντσα) |
| Κατηγορία χάλυβα | 400 σειράς 304 201 316L |
| Ονομα | Άνευ ραφής σωλήνες από ανθρακούχο χάλυβα Q355B |
|---|---|
| Βαθμός | Q355B |
| Μήκος | 6μ ή κατόπιν αιτήματος |
| MTC | Διαθέσιμος |
| Πάχος | 3,5 χλστ |
| Όνομα | 42CrMo σωλήνωση σωλήνων χάλυβα κραμάτων |
|---|---|
| Βαθμός | 42CrMo |
| Μήκος | 6m |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | Sch40 |
| Ονομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 3,5 χλστ |
| Διάμετρος | 60 χιλιοστά |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Ονομασία | Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 |
|---|---|
| Αξία | 304 |
| Δάχος | 1MM |
| Υπερβολικό | 10 χιλ. |
| Διάρκεια | σαν αίτημα του πελάτη |
| Ονομασία | ΤΡ304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία | 304 / 304L |
| Δάχος | Sch40s |
| Υπερβολική δόση | 3 ίντσες |
| Διάρκεια | Σαν requirments |
| Ονομα | 304 Σωλήνες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 304 |
| Πάχος | 4mm |
| Διάμετρος | 114 χιλιοστά |
| Μήκος | 6μ ή κατόπιν αιτήματος |
| Ονομα | Σωλήνες 316L SS από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 316 λίτρα |
| Πάχος | 108 χλστ |
| Διάμετρος | 3,5 ίντσες |
| Μήκος | 6μ 12μ 3μ |
| Τύπος γραμμής συγκόλλησης | ΕΡΒ |
|---|---|
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Κατηγορία χάλυβα | 400 σειράς 304 201 316L |
| Διαδικασία | Ψυχρή έλαση |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |