| Name | SS304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 3mm |
| OD | 17 Mm |
| Length | As Requested |
| Name | 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 2.5mm |
| Diameter | 76mm |
| Length | Customized |
| Name | Stainless Steel Pipes 304 |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | SCH40 |
| OD | 2 Inch |
| Length | As Client's Request Or 6m |
| Name | SS 304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 1.5mm |
| Diameter | 18mm |
| Length | 12mm Or As Needed |
| Name | SS304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | SS304 |
| Thickness | 3.5mm |
| OD | 100mm |
| Length | As Client's Request |
| Name | 316L Stainless Steel Pipe / Tube |
|---|---|
| Grade | 316L |
| Thickness | 1.5mm |
| Diameter | 4 Inch |
| Length | 12m 6m |
| Name | 304 Seamless Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 2mm |
| OD | 14 Mm |
| Length | As Client's Requirements |
| Name | Seamless Stainless Steel Pipes 304 |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | SCH40 |
| OD | 6" |
| Length | As Client's Request |
| Name | 304 Stainless Steel Rectangular Pipe Tube |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 5mm |
| Size | 350*150mm |
| Length | 6m Or As Request |
| Name | 304 Stainless Steel Pipe Tube |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 3mm |
| Side | 50mm |
| Length | Customized |