| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 3mm |
| OD | 17 mm |
| Uzunluk | istendiği gibi |
| İsim | 304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Kalınlık | 2,5 mm |
| çap | 76mm |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Adı | Paslanmaz Çelik Borular 304 |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | sch40 |
| OD | 2 inç |
| Uzunluk | Müşterinin isteğine göre veya 6m |
| İsim | SS 304 paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Seviye | 304 |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| çap | 18 mm |
| Uzunluk | 12 mm veya gerektiği gibi |
| Adı | SS304 Paslanmaz Çelik Borular |
|---|---|
| Sınıf | SS304 |
| Kalınlığı | 3,5 mm |
| OD | 100 mm |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| İsim | 316L Paslanmaz Çelik Boru / Tüp |
|---|---|
| Seviye | 316L |
| Kalınlık | 1,5 mm |
| çap | 4 inç |
| Uzunluk | 12m 6m |
| Adı | 304 dikişsiz paslanmaz çelik borular |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 2mm |
| OD | 14 mm |
| Uzunluk | Müşterinin gereksinimleri olarak |
| Adı | Dikişsiz Paslanmaz Çelik Borular 304 |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | sch40 |
| OD | 6" |
| Uzunluk | müşterinin isteği olarak |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Dikdörtgen Boru boru |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 5mm |
| Boyut | 350*150mm |
| Uzunluk | 6m veya istek olarak |
| Adı | 304 Paslanmaz Çelik Boru boru |
|---|---|
| Sınıf | 304 |
| Kalınlığı | 3mm |
| yan | 50 mm |
| Uzunluk | Özel |