| όνομα | Σωλήνας χαλκού T1 TP1 |
|---|---|
| Βαθμός | TP1 |
| OD | 40mm |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | 1.8mm |
| όνομα | 20# Σωλήνες MS |
|---|---|
| Βαθμός | 20# |
| Μήκος | Προσαρμογή |
| Τύπος | υδροσωλήνας |
| Πάχος | 12mm |
| όνομα | 20# Σωλήνες από ήπιο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | 20# |
| Μήκος | 6000 χιλ. |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | 8mm |
| Ονομα | Σωλήνες από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | DC53D |
| Πάχος | 8 χιλιοστά |
| Σχήμα | Γύρος |
| break | ολισθηρός |
| Όνομα | 20G χωρίς συγκόλληση σωλήνας λεβήτων |
|---|---|
| Βαθμός | 20g |
| Μήκος | 6m ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Type | Boiler Pipe |
| Πάχος | Sch40 |
| Ονομασία | Σωλήνες από ήπιο χάλυβα χωρίς συγκόλληση |
|---|---|
| Αξία | ΑΣTM SAE1020 |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Τύπος | Αδιάβροχοι σωλήνες από ήπιο χάλυβα |
| Δάχος | SCH80 |
| Ονομα | Σωλήνες ανθρακούχου χάλυβα Q355 χωρίς ραφή |
|---|---|
| Βαθμός | Q355B |
| Μήκος | 6μ ή κατόπιν αιτήματος |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | 2,5 χλστ |
| Όνομα | Άνευ ραφής σωλήνες σωλήνων χάλυβα άνθρακα Q235 |
|---|---|
| Βαθμός | Q235 |
| Μήκος | 6μ 12μ 3μ |
| Τύπος | στρογγυλοί σωλήνες |
| Πάχος | 6mm |
| όνομα | 20# Σωλήνες και σωλήνες από χάλυβα χωρίς ραφή |
|---|---|
| Βαθμός | 20# |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο μήκος |
| Τύπος | Σωλήνας μεγάλων διαμέτρων |
| Πάχος | 6mm |
| Όνομα | Τετραγωνικός σωλήνας ορθογωνίων σωλήνων ήπιου χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός | Q235 |
| Μήκος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Τετραγωνικοί σωλήνες |
| Πάχος | 3mm |