| Naam | Buizen van roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 3mm |
| Overdosis | 17 mm |
| Lange | zoals gevraagd |
| Naam | 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Dikte | 2,5 mm |
| Diameter | 76mm |
| Lengte | Aangepast |
| Naam | Buizen van roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | SCH40 |
| Overdosis | 2 inch. |
| Lange | Op verzoek van de klant of 6m |
| Naam | SS 304 roestvrijstalen buizen |
|---|---|
| Cijfer | 304 |
| Dikte | 1,5 mm |
| Diameter | 18mm |
| Lengte | 12 mm of zo nodig |
| Naam | Buizen van roestvrij staal SS304 |
|---|---|
| Graad | SS304 |
| Dikte | 3.5 mm |
| Overdosis | 100 mm |
| Lange | Op verzoek van de klant |
| Naam | 316L roestvrijstalen buis / buis |
|---|---|
| Cijfer | 316L |
| Dikte | 1,5 mm |
| Diameter | 4 inch |
| Lengte | 12m 6m |
| Naam | 304 naadloze Roestvrij staalpijpen |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 2mm |
| Overdosis | 14 mm |
| Lange | Als eisen van de cliënt |
| Naam | Naadloze buizen van roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | SCH40 |
| Overdosis | 6" |
| Lange | Op verzoek van de klant |
| Naam | 304 buis van de roestvrij staal de Rechthoekige Pijp |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 5mm |
| Grootte | 350*150mm |
| Lange | 6m of als verzoek |
| Naam | 304 de buis van de roestvrij staalpijp |
|---|---|
| Graad | 304 |
| Dikte | 3mm |
| kant | 50 mm |
| Lange | Op maat |