| Name | Copper Sheet |
|---|---|
| Grade | T1 |
| Certificate | GB |
| Shape | Plate |
| Thickness | 2mm |
| Name | Chinese Factory T1 Copper Cathode Sheets |
|---|---|
| Grade | T1 |
| Material | Copper Cathode |
| Toerlance | Standard+- 1% |
| Thickness | 0.1mm |
| Name | Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | DX51D 65g/㎡ |
| Technique | Hot-dipped |
| Size | Customized According To Customer Needs |
| Application | Industet Building, Public Buildings |
| Name | Copper Sheet C10200 |
|---|---|
| Grade | C10200 |
| Certificate | Available |
| Type | Copper Plate |
| Thickness | 2.0mm |
| Name | H60 Copper Sheet |
|---|---|
| Grade | H60 |
| Certificate | SGS |
| Shape | Flat Plate |
| Thickness | 0.7mm |
| Name | T3Copper Sheet |
|---|---|
| Grade | T3 |
| Certificate | Available |
| Shape | Smooth Plate |
| Thickness | 0.3mm |
| Name | Prepatin Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | SPCC Z70 |
| Thickness | 7mm |
| Material | Galvanized Steel |
| Spangle | Non |
| Name | Copper Sheet |
|---|---|
| Grade | C1220 |
| Certificate | JSO |
| Shape | Flat Sheet |
| Thickness | 1.5mm |
| Name | Copper Cathode Sheets Chinese Red Copper |
|---|---|
| Grade | T1 T2 T3 |
| Material | Red Copper/ Copper Cathode |
| Toerlance | Standard |
| Thickness | As Client's Request |
| Name | Q195 Mild Steel Coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | 1000mm |
| Surface | Flat |
| Thickness | 2mm |