| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | DC51D |
| Length | 9m |
| Shape | Round |
| Surface | Smooth |
| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | SGCC |
| Thickness | 2mm |
| Type | Pipes |
| Surface | Smooth |
| Name | Seamless Carbon Steel Pipes Q355 |
|---|---|
| Grade | Q355 |
| Length | Customized |
| Color | Dark Grey |
| Thickness | 2mm |
| Name | Carbon Steel Coil |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Width | 1200mm |
| Surface | Hot-rolled |
| Thickness | 5mm |
| Name | No1 2B Carbon Steel Coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | Customized Size |
| Surface | 2B Cold-rolling |
| Thickness | Customized Size |
| Name | Galvanized Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | DX51D |
| Length | 8m |
| Type | Pipes |
| Surface | Flat |
| Name | Chinese Manufacturer Copper Cathode |
|---|---|
| Grade | T2 |
| Material | Raw Material Copper |
| Toerlance | Standard+- 1% |
| Thickness | 2 Mm |
| Name | Q235B MS Coil |
|---|---|
| Grade | Q235B |
| Width | 1250mm |
| Surface | Smooth |
| Thickness | 5.5mm |
| Name | High Carbon Steel Coil |
|---|---|
| Surface | Painted |
| Thickness | According To Needs |
| Certificate | MTC SGS ISO Available |
| Color | Black Color |