| Name | Seamless Stainless Steel 304 Pipes Tubes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 9mm |
| OD | 10 Inches |
| Length | 6 Meters |
| Name | AISI304 Stainless Steel Tubes |
|---|---|
| Grade | AISI304 |
| Thickness | 6mm |
| OD | 4" |
| Length | As Client's Requirements |
| Name | Stainless Steel Pipes Tubes 304 |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 5mm |
| OD | 73mm |
| Length | As Requirments |
| Name | ASTM304 Stainless Steel Tubes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 6.5mm |
| OD | 141mm |
| Length | As Requirments |
| Name | Seamless Stainless Steel Pipes 304/304L |
|---|---|
| Grade | 304/304L |
| Thickness | 5.5mm |
| OD | 89mm |
| Length | As Client's Request Or 6m |
| Name | SS316 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 316/316L |
| Thickness | 4mm |
| OD | 27 Mm |
| Length | As Requirments |
| Name | 316L Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 316L |
| Thickness | 3.5mm |
| OD | 60mm |
| Length | As Client's Request Or 6m |
| Name | SS 304 Stainless Steel Tube |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 2.5mm |
| Diameter | 38mm |
| Length | 3m Or As Requested |
| Name | SS 304 Stainless Steel Tube |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 1.5mm |
| Diameter | 32mm |
| Length | 6m |
| Name | 316L Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 316L |
| Thickness | 4mm |
| OD | 60mm |
| Length | As Client's Request |