| 名前 | 亜鉛メッキ鋼管 |
|---|---|
| 学年 | DC51D |
| 長さ | 9m |
| 形 | ラウンド |
| 水面 | スムーズ |
| 名前 | 亜鉛メッキ鋼管 |
|---|---|
| 学年 | SGCC |
| 厚さ | 2mm |
| タイプ | パイプ |
| 水面 | スムーズ |
| 名前 | シームレス炭素鋼管 Q355 |
|---|---|
| 学年 | Q355 |
| 長さ | カスタマイズされた |
| 色 | 濃い灰色 |
| 厚さ | 2mm |
| Name | Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q235 |
| Width | 1200mm |
| Surface | Hot-rolled |
| Thickness | 5mm |
| Name | No1 2B Carbon steel coil |
|---|---|
| Grade | Q195 |
| Width | Customized size |
| Surface | 2B cold-rolling |
| Thickness | Customized size |
| 名前 | 亜鉛メッキ鋼管 |
|---|---|
| 学年 | DX51D |
| 長さ | 8メートル |
| タイプ | パイプ |
| 水面 | 平らな |
| 名前 | 中国製 銅カソード |
|---|---|
| グレード | T2 |
| 材料 | 原材料 銅 |
| トーランス | 標準+- 1% |
| 厚さ | 2つのmm |
| 名前 | Q235B MSコイル |
|---|---|
| 学年 | Q235B |
| 幅 | 1250mm |
| 水面 | スムーズ |
| 厚さ | 5.5mm |
| Name | High carbon steel coil |
|---|---|
| Surface | Painted |
| Thickness | According to needs |
| Certificate | MTC SGS ISO available |
| Color | Black color |