| Name | SS201 Stainless Steel Strip |
|---|---|
| Grade | 201 |
| Thickness | 4mm |
| Type | Strip |
| Surface | BA |
| Name | Copper Sheets Plates Chinese Red Copper Sheets |
|---|---|
| Grade | TP2 |
| Purity | 99.99% |
| Shape | Sheet Plate |
| Thickness | 4mm |
| Name | 309S Stainless Steel Channel Beam |
|---|---|
| Grade | 309S |
| Thickness | 5.5mm |
| Type | U Channel Steel |
| Surface | Cold-rolled 2B |
| Name | Galvanized Steel Plates |
|---|---|
| Grade | DC53D +Z80 |
| Thickness | 4mm |
| Material | Steel Sheet With Zinc Layer |
| Surface | Smooth |
| Name | Chinese C10200 Copper Sheets Plates |
|---|---|
| Grade | C10200 |
| Purity | 99.99% |
| Toerlance | Standard |
| Thickness | 0.6mm |
| Name | Galvanized Steel Sheets SPCC |
|---|---|
| Grade | SPCC |
| Thickness | 3mm |
| Type | Sheets |
| Surface | Zinc Coated |
| Name | Seamless Stainless Steel 304 Pipes Tubes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 9mm |
| OD | 10 Inches |
| Length | 6 Meters |
| Name | SS304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 1mm |
| OD | 10 Mm |
| Length | As Client's Request |
| Name | 304 Seamless Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 2mm |
| OD | 14 Mm |
| Length | As Client's Requirements |
| Name | SS304 Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Grade | 304 |
| Thickness | 3mm |
| OD | 17 Mm |
| Length | As Requested |