| İsim | T1 TP1 Bakır Boru |
|---|---|
| Seviye | TP1 |
| OD | 40mm |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | 1,8 mm |
| isim | 20# MS Borular |
|---|---|
| Seviye | 20# |
| Uzunluk | özelleştirme |
| Tip | Su borusu |
| Kalınlık | 12mm |
| isim | 20# Hafif Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | 20# |
| Uzunluk | 6000 mm |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | 8MM |
| İsim | Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | DC53D |
| Kalınlık | 8 mm |
| Şekil | Yuvarlak |
| Yüzey | kaygan |
| İsim | 20G Dikişsiz Kazan Borusu |
|---|---|
| Seviye | 20g |
| Uzunluk | 6m veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Type | Boiler Pipe |
| Kalınlık | sch40 |
| Adı | Dikişsiz Hafif Çelik Borular Borular 20 # |
|---|---|
| Sınıf | ASTM SAE1020 |
| Uzunluk | Özel Uzunluk |
| Türü | Hafif Çelik Dikişsiz Borular |
| Kalınlığı | SCH80 |
| İsim | Dikişsiz Q355 Karbon Çelik Borular |
|---|---|
| Seviye | Q355B |
| Uzunluk | 6m veya istek olarak |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | 2,5 mm |
| İsim | Dikişsiz Q235 Karbon Çelik Boru boruları |
|---|---|
| Seviye | Q235 |
| Uzunluk | 6m 12m 3m |
| Tip | yuvarlak borular |
| Kalınlık | 6mm |
| isim | 20# Dikişsiz Çelik Borular ve Borular |
|---|---|
| Seviye | 20# |
| Uzunluk | Özel Uzunluk |
| Tip | Büyük Çaplı Boru |
| Kalınlık | 6mm |
| İsim | Hafif Çelik Kare Boru Dikdörtgen Boru |
|---|---|
| Seviye | Q235 |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
| Tip | Kare borular |
| Kalınlık | 3mm |